Gigabyte AORUS ELITE P850W GP-AE850PM PG5 Černá
Napájecí zdroj GIGABYTE AORUS ELITE P850W 80+ Platinum černý, výkon 850 W, typ ATX, certifikace 80 PLUS Platinum s vysokou účinností, velikost ventilátoru 120 mm, podpora... více popisu
Doporučujeme: Smarty.cz za 2 829
Do obchodu
Doporučujeme vám…
Smarty.cz VIP
Skladem
Do obchodu
Dostupné nabídky
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 4719331554262
Výrobce: GIGABYTE |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
Napájecí zdroj GIGABYTE AORUS ELITE P850W 80+ Platinum černý, výkon 850 W, typ ATX, certifikace 80 PLUS Platinum s vysokou účinností, velikost ventilátoru 120 mm, podpora standardu ATX 3.0 a PCIE 5.0, Modulární kabeláž: Plně (Full-modular), konektory: (1xATX 20+4pin, 4x4pin, 1xPCI-E 16pin (PCIE 5.0), 6xPCIE 6+2pin, 8xSATA, 4xMolex).
Specifikace produktu
Barva
Černá
Bezpečnostní ochrany
Certifikace účinnosti
80 PLUS Platinum
Distribuce
neznámá
Formát zdroje
ATX
Funkce napájecího zdroje
Síťový vypínač, Tepelná regulace otáček
Maximální délka kabelů
750 mm
Minimální délka kabelů
500 mm
Modelová řada
GIGABYTE AORUS ELITE P
Modulární kabeláž
Plně (Full-modular)
Napájecí kabel v balení
Ano
Počet ATX 20+4pin
1
Počet CPU 4pin
4
Počet PCI-E 6+2pin
6
Počet SATA
8
Podsvícení
Ne
Rozměry (V x Š x H)
86 mm (V), 140 mm (Š), 150 mm (H)
Stav zboží
Nový
Velikost ventilátoru zdroje
120 mm
Verze ATX
3.0
Výkon zdroje
850 W