83" Samsung QE83S85F Černá
Samsung OLED smart TV QE83S85F 83" s procesorem NQ4 AI Gen2, obnovovací frekvencí 120 Hz, OLED HDR, Dolby Atmos, Tizen OS, herní režim s AMD FreeSync... více popisu
Doporučujeme: Smarty.cz za 80 740
Do obchodu
Doporučujeme vám…
Smarty.cz VIP
Skladem
Do obchodu
Dostupné nabídky
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 8806095994574
Výrobce: Samsung |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
Samsung OLED smart TV QE83S85F 83" s procesorem NQ4 AI Gen2, obnovovací frekvencí 120 Hz, OLED HDR, Dolby Atmos, Tizen OS, herní režim s AMD FreeSync Premium.
Specifikace produktu
Aplikace a služby
Barva
Černá
Bezdrátová připojení
Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Chytré funkce
HbbTV, Ovládání hlasem, ECO mode, Ovládání gesty, Přehrávání 360° videa, Webový prohlížeč
Distribuce
CZ
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, USB 2.0 A, HDMI
Energetická třída
F
Funkce
Herní režim
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Hmotnost (kg)
33,9 kg
Obnovovací frekvence
120 Hz
Operační systém
Tizen
Počet HDMI
4x
Počet USB-A
2x
Prohnutý
Ne
Rok vydání televize
2025
Rozlišení displeje zařízení
3840 x 2160 (4K UHD)
Rozměr pro VESA držák
400 x 300
Rozměry (V x Š x H)
1 130 mm (V), 1 850 mm (Š), 350 mm (H)
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)
830 mm (V) x 1 850 mm (Š) x 35 mm (H)
Standardy HDR
HDR10, HDR10+
Stav zboží
Nový
Technologie synchronizace
AMD FreeSync Premium Pro
TV tuner
Pozemní DVB-T2 HEVC
Typ displeje
OLED
Typ nabíjecího konektoru
AC/DC
Typ připojení
Bluetooth
Typická spotřeba (W)
146 W
Uhlopříčka v "
83"