EATON 9PX3000IRT2U
Doporučujeme: Smarty.cz za 75 921
Do obchodu
Doporučujeme vám…
Smarty.cz VIP
Doručení do 4 dnů (18.5.)
Do obchodu
Dostupné nabídky
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 743172081384
Výrobce: Eaton |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
EATON 9PX3000IRT2U – porovnání cen z více e-shopů na Pfuu.cz.
Specifikace produktu
Distribuce
CZ
Hmotnost (kg)
27,57 kg
Počet C13 zásuvek
8 ks
Počet C19 zásuvek
2 ks
Rozměry (V x Š x H)
440 mm (Š), 605 mm (H)
Skutečný výkon (W)
3000 W
Stav zboží
Nový
Typ napájení
Online s dvojitou konverzí
Typ UPS
Racková
Typ zásuvky (Vstup)
F
Určeno pro rack
2U
Záložní doba při 50% zátěže (min.)