Sony EZ20L FW-55EZ20L  Černá
Sony FW-55EZ20L, 55" 4K UHD HDR displej, jas 350 nitů, technologie 4K X-Reality PRO a Live Color, Motionflow XR, X-Balanced Speaker, provoz 16/7, podpora AirPlay a Chromecast.
Doporučujeme: Smarty.cz za 22 890
Do obchodu
Doporučujeme vám…
Smarty.cz VIP
Odeslání zítra
Do obchodu
Dostupné nabídky
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 4548736156258
Výrobce: Sony |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
Specifikace produktu
Barva
Černá
Distribuce
neznámá
Dotykový displej
Ne
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI
Hmotnost (kg)
15,3 kg
Jas displeje
350 cd/m2
Montáž na zeď
Ano
Počet HDMI
3x
Počet USB 2.0 Type-A
2
Poměr stran
16:9
Rozlišení displeje zařízení
3840 x 2160 (4K UHD)
Rozměr pro VESA držák
300 x 300
Rozměry (V x Š x H)
721 mm (V), 1 243 mm (Š), 71 mm (H)
Statický kontrast (:1)
1200:1
Stav zboží
Nový
Třída zařízení
Firemní
Typ displeje
IPS
Typ připojení
USB-A, 3,5 mm
Typická spotřeba (W)
202 W
Úhel horizontálního pohledu [°]
178°
Velikost displeje zařízení
55"