Katalog produktů

Zahradní hadice
Nalezeno: 586 položek
Hadice flexi 1/2"×1/2" MF 20 cm
42 Kč – 42 Kč
EAN: 8852012121110
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Hadice flexi 1/2"×1/2" MF 50 cm
55 Kč – 55 Kč
EAN: 8855012121111
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Hadice flexi 1/2"×1/2" MF 60 cm
59 Kč – 59 Kč
EAN: 8856012121118
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Hadice flexi 1/2"×1/2" MF 80 cm
72 Kč – 72 Kč
EAN: 8858012121112
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Hadice flexi 1/2"×1/2" MF 100 cm
76 Kč – 76 Kč
EAN: 8851001212112
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Hadice flexi 1"×1" MF 40 cm
283 Kč – 283 Kč
EAN: 8854011001110
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Hadice flexi 1"×1" MF 50 cm
294 Kč – 294 Kč
EAN: 8855011001117
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Hadice flexi 1"×1" MF 60 cm
322 Kč – 322 Kč
EAN: 8856011001114
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Hadice flexi 3/8"×3/8" MF 80 cm
64 Kč – 64 Kč
EAN: 8858038381118
Nabídek: 1
Porovnat ceny
KÄRCHER PrimoFlex - zahradní hadice, 1/2" / 30 m
1 010 Kč – 1 010 Kč
Výrobce: KÄRCHER
EAN: 4039784986190
Nabídek: 1
Porovnat ceny
KÄRCHER PrimoFlex - zahradní hadice, 1/2" / 50 m
1 600 Kč – 1 600 Kč
Výrobce: KÄRCHER
EAN: 4039784447592
Nabídek: 1
Porovnat ceny
KÄRCHER KÄRCHERPrimoFlex - zahradní hadice, 3/4" / 25 m
1 600 Kč – 1 600 Kč
Výrobce: KÄRCHER
EAN: 4039784447622
Nabídek: 1
Porovnat ceny
KÄRCHER PrimoFlex - zahradní hadice, 3/4" / 50m
3 190 Kč – 3 190 Kč
Výrobce: KÄRCHER
EAN: 4039784447639
Nabídek: 1
Porovnat ceny
KÄRCHER PrimoFlex Prem - zahradní hadice, 1/2" / 20 m
1 360 Kč – 1 360 Kč
Výrobce: KÄRCHER
EAN: 4054278504001
Nabídek: 1
Porovnat ceny
KÄRCHER PrimoFlex Premium - zahradní hadice, 1/2" / 50 m
3 410 Kč – 3 410 Kč
Výrobce: KÄRCHER
EAN: 4054278504018
Nabídek: 1
Porovnat ceny
KÄRCHER PrimoFlex Plus - zahradní hadice, 1/2" / 50 m
2 210 Kč – 2 210 Kč
Výrobce: KÄRCHER
EAN: 4054278503714
Nabídek: 1
Porovnat ceny
KÄRCHER PrimoFlex Plus - zahradní hadice, 3/4" / 25 m
1 900 Kč – 1 900 Kč
Výrobce: KÄRCHER
EAN: 4054278503981
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Házecí kometa - duhová koule
164 Kč – 179 Kč
Výrobce: Goki
EAN: 4013594155779
Nabídek: 2
Porovnat ceny
Vilac klakson V9945-1 růžová
299 Kč – 338 Kč
Výrobce: Vilac
EAN: 3048700099457
Nabídek: 4
Porovnat ceny
Zavlažovací hadice se 3 trubkami zelená 22,5 m PVC
1 525 Kč – 1 525 Kč
Výrobce: vidaXL
EAN: 8720845824372
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Garden King Rozprašovací nástavec k hadici Flexi X
129 Kč – 129 Kč
Výrobce: Garden King
EAN: 8595194749085
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Garden King Zahradní hadice FLEXI X TRIO TECH 22,5 m
499 Kč – 499 Kč
Výrobce: Garden King
EAN: 8595194749023
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Garden King Zahradní hadice SUPERTECH 1/2" 25 m
449 Kč – 449 Kč
Výrobce: Garden King
EAN: 8595194743243
Nabídek: 1
Porovnat ceny
vidaXL Zástěna do průchozí sprchy čiré ESG sklo 140 x 195 cm černá
996 Kč – 996 Kč
Výrobce: vidaXL
EAN: 8720286547304
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Hadice natahovací Merabell Aqua Flexi G1"–G1" 30–60 cm
632 Kč – 632 Kč
Výrobce: MERABELL
EAN: 8596340002948
Nabídek: 1
Porovnat ceny
BRADAS Zahradní hadice WHITE LINE 20m - 1/2
519 Kč – 699 Kč
Výrobce: BRADAS
EAN: 5907544425632
Nabídek: 2
Porovnat ceny
Stavební a průmyslová hadice C 15 M
1 539 Kč – 1 539 Kč
Výrobce: Güde
EAN: 4015671945488
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Zaparkorun Rozprašovač pro flexibilní hadici - černý
99 Kč – 99 Kč
Výrobce: Zaparkorun
EAN: 8435527812775
Nabídek: 1
Porovnat ceny
GEKO Zahradní hadice 1", modro-červená, 10 m
371 Kč – 371 Kč
Výrobce: GEKO
EAN: 5901477189012
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Flexibilní hadice s rozprašovačem 15 m - zelená
169 Kč – 169 Kč
EAN: 6953011700183
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Flexibilní hadice s rozprašovačem, 45 m - modrá
329 Kč – 329 Kč
EAN: 710770371506
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Zahradní hadice černo-zelená LIGHT 1/2" - 25 m - MAGG 02-01-1225
293 Kč – 293 Kč
Výrobce: MAGG
EAN: 8591715461344
Nabídek: 1
Porovnat ceny
MDtools hadice zahradní 20 m, 1/2” ECONOMIC VERTO
220 Kč – 220 Kč
Výrobce: MDtools
EAN: 5902062039309
Nabídek: 1
Porovnat ceny
MAGG Spirálová hadice na vodu 15 m, pistole na vodu a rychlospojky
463 Kč – 463 Kč
Výrobce: MAGG
EAN: 8591715458641
Nabídek: 1
Porovnat ceny
MAGG Zahradní hadice ASTRA YELLOW PROFI 1" - 25m
1 294 Kč – 1 294 Kč
Výrobce: MAGG
EAN: 8591715461382
Nabídek: 1
Porovnat ceny
MAGG Zahradní hadice ASTRA YELLOW PROFI 1/2" - 25m
376 Kč – 376 Kč
Výrobce: MAGG
EAN: 8591715461405
Nabídek: 1
Porovnat ceny
MAGG Zahradní hadice černo-zelená LIGHT 1" - 25m
857 Kč – 857 Kč
Výrobce: MAGG
EAN: 8591715461320
Nabídek: 1
Porovnat ceny
MAGG Zahradní hadice černo-zelená LIGHT 3/4" - 25m
728 Kč – 728 Kč
Výrobce: MAGG
EAN: 8591715461368
Nabídek: 1
Porovnat ceny
MAGG Zahradní hadice ASTRA YELLOW PROFI 3/4" - 25m
827 Kč – 827 Kč
Výrobce: MAGG
EAN: 8591715461429
Nabídek: 1
Porovnat ceny
MAGG Zahradní hadice ASTRA YELLOW PROFI 1/2" - 50m
753 Kč – 753 Kč
Výrobce: MAGG
EAN: 8591715461412
Nabídek: 1
Porovnat ceny
MDtools hadice zahradní 30 m, 1/2” ECONOMIC VERTO
328 Kč – 328 Kč
Výrobce: MDtools
EAN: 5902062039316
Nabídek: 1
Porovnat ceny
MAGG Hadice zahradní na vodu PVC 1", délka 50 m
2 006 Kč – 2 006 Kč
Výrobce: MAGG
EAN: 8591715461337
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Zahradní hadice se sadou koncovek zelená 0,5" 30 m PVC
972 Kč – 972 Kč
Výrobce: vidaXL
EAN: 8720845756109
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Zahradní hadice zelená 1" 50 m PVC
2 426 Kč – 2 426 Kč
Výrobce: vidaXL
EAN: 8720845756291
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Zahradní hadice se sadou koncovek zelená 0,5" 10 m PVC
673 Kč – 673 Kč
Výrobce: vidaXL
EAN: 8720845756062
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Hadice natahovací Merabell Aqua Flexi G3/4"–G3/4" 30–60 cm
452 Kč – 452 Kč
Výrobce: MERABELL
EAN: 8596340002085
Nabídek: 1
Porovnat ceny
Filtry
Výrobce
Kategorie
Cena
Přihlášení